54 Normandy Pl, Roselle, NJ 07203
- GIS PIN
- 2014_2004_14
- Tax Map Block
- 2004
- Tax Map Lot
- 14
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1942
- Municipality
- Roselle Boro
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $59,400
- Improvement Assessed Value
- $75,600
- Total Assessed Value
- $135,000
Skip to content