1124 Washington Ave, Scotch Plains, NJ 07076

GIS PIN
2016_8701_7
Tax Map Block
8701
Tax Map Lot
7
Property Class
Residential
Year Built
1968
Municipality
Scotch Plains Twp
County
Union County, NJ
Land Assessed Value
$19,800
Improvement Assessed Value
$76,800
Total Assessed Value
$96,600
Skip to content