2 Linda Lane, Springfield, NJ 07081
- GIS PIN
- 2017_3003_56
- Tax Map Block
- 3003
- Tax Map Lot
- 56
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1992
- Municipality
- Springfield Twp
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $242,700
- Improvement Assessed Value
- $304,700
- Total Assessed Value
- $547,400
Skip to content