10 Outlook Way, Springfield, NJ 07081
- GIS PIN
- 2017_3209_3
- Tax Map Block
- 3209
- Tax Map Lot
- 3
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1962
- Municipality
- Springfield Twp
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $287,800
- Improvement Assessed Value
- $361,300
- Total Assessed Value
- $649,100
Skip to content