32 Park Ave, Summit, NJ 07901
- GIS PIN
- 2018_3907_7
- Tax Map Block
- 3907
- Tax Map Lot
- 7
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1906
- Municipality
- Summit City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $64,500
- Improvement Assessed Value
- $122,100
- Total Assessed Value
- $186,600
Skip to content