Property Sale
Sale
$275,000
From:
To:
DeedBook 6050, Page 594NU CodeEstate / executor (10)Recorded4/1/2015
From:
To:
Year Built: 1959
Union, NJ 07083
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,243 | +3.2% |
| 2024 | $10,900 | +6.2% |
| 2023 | $10,266 | +2.0% |
| 2022 | $10,061 | +1.4% |
From:
To:
Year Built: 1959
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.