Property Sale
Sale
$555,000
From:
To:
Sq Ft1,676DeedBook 6567, Page 2482Recorded12/20/2024
From:
To:
Year Built: 1964
Union, NJ 07083
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,751 | +3.1% |
| 2024 | $10,423 | +6.2% |
| 2023 | $9,817 | +2.0% |
| 2022 | $9,621 | +1.4% |
From:
To:
Year Built: 1964
1260 Marcella Dr
Residential
1259 Marcella Dr
Residential
1264 Marcella Dr
Residential
1409 Cornell Pl
Residential
1342 Marcella Dr
Residential