Skip to content

2496 Route 22,Center

Union, NJ 07083

Last Sale Date
Jun 5, 2021

Property Information

Block3406
Lot3

Sq Footage---
Acreage0.48

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$128,200
88%
Improvement Value:$16,900
12%
Total Assessment$145,100

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$32,431+3.1%
2024$31,442+6.2%
2023$29,613+2.0%
2022$29,023+1.4%
Property History

Property Sale

Sale
$0