Skip to content

2778 Audrey Terr

Union, NJ 07083

Built 1962

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jun 15, 2005

Property Information

Block4601
Lot1
Qualifier---
CountyUnion
MunicipalityUnion Twp
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
DescriptionF1SFG2
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.14

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$20,700
34%
Improvement Value:$40,300
66%
Total Assessment$61,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$13,384+3.2%
2024$12,968+6.3%
2023$12,199+2.1%
2022$11,951+1.4%
Property History

Property Built

Built

Year Built: 1962