Skip to content

372 Stiles St

Vauxhall, NJ 07088

Built 1940

Last Sale Date
Dec 11, 2015

Property Information

Block5704
Lot67
Qualifier---
CountyUnion
MunicipalityUnion Twp
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
DescriptionF1SFG1
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.11

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$12,500
50%
Improvement Value:$12,500
50%
Total Assessment$25,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$5,338+3.3%
2024$5,167+6.5%
2023$4,852+2.1%
2022$4,751+1.4%
Property History

Property Sale

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1940