Property Built
Built
Year Built: 1940
Year Built: 1940
Westfield, NJ 07090
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $44,871 | +2.1% |
| 2024 | $43,955 | +2.0% |
| 2023 | $43,098 | +0.2% |
| 2022 | $42,998 | +0.4% |
Year Built: 1940
41 Elm St
Commercial
50 Elm St
Commercial
139 Chestnut St N
Commercial
516-520 South Avenue W
Commercial
443 North Avenue W
Commercial