Property Sale
Sale
$0
DeedBook 3054, Page 876
Year Built: 1930
Westfield, NJ 07090
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,077 | +2.1% |
| 2024 | $11,831 | +2.0% |
| 2023 | $11,600 | +0.2% |
| 2022 | $11,573 | +0.4% |
Year Built: 1930
833 Dorian Road
Residential
308 Hyslip Ave
Residential
855 Dorian Road
Residential
311 St Georges Pl
Residential
232 Hazel Ave
Residential