Property Sale
Sale
$507,500
DeedBook 4684, Page 190
Year Built: 1900
Westfield, NJ 07090
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $28,463 | +2.1% |
| 2024 | $27,882 | +2.0% |
| 2023 | $27,338 | +0.2% |
| 2022 | $27,275 | +0.4% |
Year Built: 1900
619 Carleton Rd
Residential
111 Park St
Residential
600 Lenox Ave
Residential
421 Elm St
Residential
248 Kimball Ave
Residential