Property Sale
Sale
$265,000
DeedBook 2457, Page 264
Year Built: 1972
Phillipsburg, NJ 08865
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,175 | +4.5% |
| 2024 | $6,867 | -3.6% |
| 2023 | $7,127 | +0.4% |
| 2022 | $7,098 | -0.2% |
Year Built: 1972
15 Arden Court
Residential
9 Stonehenge Drive
Residential
77 Powder Horn Drive
Residential
24 Woodbine Road
Residential
29 Peddlers Lane
Residential