Property Sale
SaleMulti
$78,000
DeedBook 1872, Page 319
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,141 | +8.3% |
| 2024 | $2,899 | +3.0% |
| 2023 | $2,814 | +0.8% |
| 2022 | $2,793 | +0.7% |
Year Built: 1920
371 Grant Street
Residential
367 Firth Street
Residential
291 Lincoln Street
Residential
289 Lincoln Street
Residential
18 Front Street
Residential