Skip to content

114 Route 31 South

Washington, NJ 07882

Last Sale Date
Dec 14, 2006

Property Information

Block84
Lot3
Qualifier---
CountyWarren
MunicipalityWashington Boro
Tax Map Page15

Building Details

Building Class---
Description1S-B-A INSP ST
Dwellings1
ZoningB1
Sq Footage---
Acreage0.37

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$74,000
32%
Improvement Value:$156,700
68%
Total Assessment$230,700

Sale
$0