Property Sale
Sale
$105,000
DeedBook 6507, Page 294
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,477 | +0.2% |
| 2024 | $5,467 | -0.4% |
| 2023 | $5,490 | +1.8% |
| 2022 | $5,391 | +2.8% |
Year Built: 1966
304 Rhodes Avenue
Residential
109 Nightingale Road
Residential
13 Foster Avenue
Residential
200 Marsden Avenue
Residential
103 West Avenue
Residential