Foreclosure Case F-029578-09
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,323 | +0.2% |
| 2024 | $4,316 | -0.4% |
| 2023 | $4,334 | +1.8% |
| 2022 | $4,255 | +2.8% |
Year Built: 1966
202 Sandpiper Drive
Residential
214 Sandpiper Drive
Residential
305 Rhodes Avenue
Residential
309 Chelton Avenue
Residential
309 Rhodes Avenue
Residential