Property Sale
Sale
$162,000
To:
Sq Ft1,702DeedBook 14079, Page 34211
To:
Year Built: 1984
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,984 | +0.2% |
| 2024 | $5,973 | -0.4% |
| 2023 | $5,998 | +1.8% |
| 2022 | $5,889 | +2.8% |
To:
Year Built: 1984
3 Canterbury Street
Residential
5 Canterbury Street
Residential
12 Canterbury Street
Residential
3 Essex Drive
Residential
6 Bentwood Road
Residential