Property Sale
Sale
$273,000
To:
Sq Ft2,336DeedBook 12334, Page 47609
To:
Year Built: 2006
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,191 | +0.2% |
| 2024 | $6,180 | -0.4% |
| 2023 | $6,206 | +1.8% |
| 2022 | $6,094 | +2.8% |
To:
Year Built: 2006
204 St.Thomas Drive
Residential
502 St.Thomas Drive
Residential
705 St.Thomas Drive
Residential
501 St.Thomas Drive
Residential
406 St.Thomas Drive
Residential