Skip to content

6230 Reega AvenueEgg Harbor Township, NJ 08234

Last Sale Date
May 22, 2018

Property Information

Block1703
Lot84
Qualifier---
CountyAtlantic
MunicipalityEgg Harbor Twp
Tax Map Page10

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
ZoningRG2
Sq Footage---
Acreage4.18

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$14,800
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$14,800

Tax History

YearProperty taxesChange
2020$408+0.4%
2019$407+4.1%
2018$391+1.5%
2017$385+2.0%
Property History

No events match the selected filters.