Skip to content

West Jersey Avenue-Row(Unit T01)Egg Harbor Township, NJ 08234

Last Sale Date
Dec 4, 2015

Property Information

Block2004
Lot2
QualifierT01
CountyAtlantic
MunicipalityEgg Harbor Twp
Tax Map Page9

Building Details

Building Class---
DescriptionTOWER
Dwellings1
ZoningRCD
Sq Footage---
Acreage0.31

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$159,000
100%
Total Assessment$159,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$5,333+0.2%
2024$5,323-0.4%
2023$5,346+1.8%
2022$5,249+2.8%
Property History

Property Sale

Sale
$0