Property Sale
Sale
$195,000
To:
Sq Ft1,186DeedBook 12017, Page 47686
To:
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,294 | +0.2% |
| 2024 | $3,288 | -0.4% |
| 2023 | $3,301 | +1.8% |
| 2022 | $3,242 | +2.8% |
To:
Year Built: 1987
99 Heather Croft
Residential
96 Heather Croft
Residential
24 Heather Croft
Residential
36 Cambridge Condo
Residential
22 Heather Croft
Residential