Property Sale
Sale
$283,025
To:
Sq Ft2,708DeedBook 11977, Page 30520
To:
Year Built: 2004
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,354 | +0.2% |
| 2024 | $9,338 | -0.4% |
| 2023 | $9,377 | +1.8% |
| 2022 | $9,206 | +2.8% |
To:
Year Built: 2004
111 Windwood Drive
Residential
202 Roundtree Court
Residential
20 Bedford Drive
Residential
6 Bedford Drive
Residential
7 Bedford Drive
Residential