Property Sale
Sale
$260,050
To:
Sq Ft3,404DeedBook 7481, Page 62359
To:
Year Built: 2003
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,095 | +0.2% |
| 2024 | $11,075 | -0.4% |
| 2023 | $11,122 | +1.8% |
| 2022 | $10,920 | +2.8% |
To:
Year Built: 2003
123 Iris Drive
Residential
101 Camellia Lane
Residential
525 Glenn Avenue
Residential
417 Glenn Avenue
Residential
307 Blossom Circle
Residential