Skip to content

Georgetown Avenue(Block 2917 Lot 15)Egg Harbor Township, NJ 08234

Last Sale Date
Jul 18, 2017

Property Information

Block2917
Lot15
Qualifier---
CountyAtlantic
MunicipalityEgg Harbor Twp
Tax Map Page11C

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
ZoningRG3
Sq Footage---
Acreage0.23

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$6,300
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$6,300

Tax History

YearProperty taxesChange
2019$197+4.1%
2018$189+1.5%
2017$187+2.0%
2016$183+3.2%
Property History

No events match the selected filters.