Property Sale
Sale
$271,620
To:
Sq Ft1,856DeedBook 14126, Page 55304
To:
Year Built: 2016
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,872 | +0.2% |
| 2024 | $7,858 | -0.4% |
| 2023 | $7,891 | +1.8% |
| 2022 | $7,747 | +2.8% |
To:
Year Built: 2016
1 Daffodil Road
Residential
145 Bluebell Drive
Residential
123 Bluebell Drive
Residential
216 Ivy Road
Residential
352 Sunflower Drive
Residential