Property Sale
Sale
$93,000
To:
Sq Ft1,284DeedBook 6309, Page 324
To:
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,743 | +0.2% |
| 2024 | $4,734 | -0.4% |
| 2023 | $4,754 | +1.8% |
| 2022 | $4,668 | +2.8% |
To:
Year Built: 1965
4087 Tremont Avenue
Residential
106 Constitution Drive
Residential
208 Oakland Avenue
Residential
5007 Tremont Avenue
Residential
3059 Spruce Avenue
Residential