Property Sale
Sale
$143,000
To:
Sq Ft1,760DeedBook 6331, Page 246
To:
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,356 | +0.2% |
| 2024 | $6,344 | -0.4% |
| 2023 | $6,371 | +1.8% |
| 2022 | $6,255 | +2.8% |
To:
Year Built: 1966
5058 Ridge Avenue
Residential
106 Stanley Drive
Residential
5065 Tremont Avenue
Residential
32 Deidre Drive
Residential
4098 Tremont Avenue
Residential