Property Sale
Sale
$189,900
To:
Sq Ft2,352DeedBook 13115, Page 12255
To:
Year Built: 2010
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,703 | +0.2% |
| 2024 | $5,693 | -0.4% |
| 2023 | $5,718 | +1.9% |
| 2022 | $5,609 | +2.9% |
To:
Year Built: 2010
302 Sanderling Lane
Residential
213 Mallard Lane
Residential
205 Mallard Lane
Residential
314 Sanderling Lane
Residential
105 Dunlin Lane
Residential