Property Sale
Sale
$321,010
To:
Sq Ft2,384DeedBook 13996, Page 71143
To:
From:
To:
Year Built: 2015
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,686 | +0.2% |
| 2024 | $9,669 | -0.4% |
| 2023 | $9,709 | +1.8% |
| 2022 | $9,533 | +3.0% |
To:
From:
To:
Year Built: 2015
338 Sea Pine Drive
Residential
402 Delaware Avenue
Residential
31 Shoreline Road
Residential
58 Shoreline Road
Residential
59 Shoreline Road
Residential