Property Sale
Sale
$208,385
To:
Sq Ft2,954DeedBook 6999, Page 5426
To:
Year Built: 2001
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,844 | +0.2% |
| 2024 | $9,826 | -0.4% |
| 2023 | $9,867 | +1.8% |
| 2022 | $9,688 | +2.8% |
To:
Year Built: 2001
3 Winners Court
Residential
17 Winners Court
Residential
213 Prancer Road
Residential
5 Winners Court
Residential
220 Prancer Road
Residential