Property Sale
Sale
$350,000
To:
DeedBook 15732, Page 14639
To:
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,514 | +0.2% |
| 2024 | $5,504 | -0.4% |
| 2023 | $5,527 | +1.8% |
| 2022 | $5,427 | +2.8% |
To:
Year Built: 1970
108 Spray Avenue
Residential
219 Mitchell Drive
Residential
209 Newark Avenue
Residential
224 Gunpowder Road
Residential
416 Zion Road
Residential