Property Sale
Sale
$220,000
To:
Sq Ft2,191DeedBook 13979, Page 63713
To:
From:
To:
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,691 | +0.2% |
| 2024 | $7,677 | -0.4% |
| 2023 | $7,709 | +1.8% |
| 2022 | $7,569 | +2.8% |
To:
From:
To:
Year Built: 1985
1233 Old Zion Road
Residential
11 Carann Lane
Residential
303 Knollwood Drive
Residential
14 Meadow Drive
Residential
15 Bartlett Blvd
Residential