Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,949 | +0.2% |
| 2024 | $6,937 | -0.4% |
| 2023 | $6,966 | +1.8% |
| 2022 | $6,840 | +2.8% |
Year Built: 1975
1100 Lakeside Drive
Residential
22 Meadow Drive
Residential
1100 Marlou Avenue
Residential
1107 Jorene Drive
Residential
182 Blackman Road
Residential