Skip to content

Steelmanville Road Ll(Block 6504 Lot 54)Egg Harbor Township, NJ 08234

Last Sale Date
Jan 27, 1984

Property Information

Block6504
Lot54
Qualifier---
CountyAtlantic
MunicipalityEgg Harbor Twp
Tax Map Page28

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage21.05

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$14,700
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$14,700

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$493+0.2%
2024$492-0.4%
2023$494+1.8%
2022$485+2.8%
Property History

No events match the selected filters.