Property Sale
Sale
$625,000
To:
Sq Ft3,417DeedBook 13070, Page 76578
To:
Year Built: 2002
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,636 | +0.2% |
| 2024 | $15,608 | -0.4% |
| 2023 | $15,674 | +1.8% |
| 2022 | $15,389 | +2.8% |
To:
Year Built: 2002
10 Country Club Drive
Residential
16 Pebble Beach Drive
Residential
132 St.Andrews Drive
Residential
201 Lucaya Court
Residential
46 Pebble Beach Drive
Residential