Property Sale
Sale
$20,000
To:
Sq Ft1,058DeedBook 5841, Page 341
To:
Year Built: 1977
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,565 | +0.2% |
| 2024 | $4,557 | -0.4% |
| 2023 | $4,576 | +1.8% |
| 2022 | $4,493 | +2.8% |
To:
Year Built: 1977
78 Robert Best Road
Residential
84 Robert Best Road
Residential
4 Hemlock Drive
Residential
8 Hemlock Drive
Residential
109 Florida Avenue
Residential