Skip to content

103 Lautoka DriveEgg Harbor Township, NJ 08234

Built 1988

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Apr 17, 2009

Property Information

Block7104
Lot11
Qualifier---
CountyAtlantic
MunicipalityEgg Harbor Twp
Tax Map Page31

Building Details

Building Class16
Description1SF
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage1,320
Acreage0.35

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$46,000
30%
Improvement Value:$107,400
70%
Total Assessment$153,400

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$5,145+0.2%
2024$5,136-0.4%
2023$5,157+1.8%
2022$5,064+2.8%
Property History

Property Built

Built

Year Built: 1988