Property Sale
Sale
$200,500
To:
Sq Ft1,680DeedBook 14561, Page 7770
To:
From:
To:
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,091 | +0.2% |
| 2024 | $6,080 | -0.4% |
| 2023 | $6,105 | +1.8% |
| 2022 | $5,995 | +2.8% |
To:
From:
To:
Year Built: 1975
217 Weymouth Avenue
Residential
306 Boston Avenue
Residential
207 Weymouth Avenue
Residential
20 Rushwood Drive
Residential
134 Cindy Drive
Residential