Foreclosure Case F-019090-18
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
To:
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,996 | +0.2% |
| 2024 | $6,984 | -0.4% |
| 2023 | $7,013 | +1.8% |
| 2022 | $6,886 | +2.8% |
To:
Year Built: 1975
109 Deer Path Drive
Residential
310 Arrowhead Drive
Residential
118 Deer Path Drive
Residential
115 Deer Path Drive
Residential
129 Deer Path Drive
Residential