Property Built
Built
Year Built: 1970
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,819 | +0.2% |
| 2024 | $5,809 | -0.4% |
| 2023 | $5,833 | +1.8% |
| 2022 | $5,727 | +2.8% |
Year Built: 1970
28 School House Road
Residential
1541 Mays Landing S.P.Rd
Residential
150 School House Road
Residential
1422 Mays Landing S.P.Rd
Residential
27 English Lane
Residential