Property Sale
Sale
$120,000
To:
Sq Ft1,014DeedBook 15236, Page 26670
To:
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,879 | +0.2% |
| 2024 | $2,873 | +0.5% |
| 2023 | $2,859 | +0.5% |
| 2022 | $2,844 | +0.4% |
To:
Year Built: 1973
46 Michael Rd
Residential
22 Deborah Ln
Residential
11 Rose Rita Terr
Residential
49 Michael Rd
Residential
38 Rose Rita Terr
Residential