Skip to content

51 N White Horse Pk(Unit T01)Hammonton, NJ 08037

Last Sale Date
Dec 7, 2018

Property Information

Block4601
Lot27
QualifierT01
CountyAtlantic
MunicipalityHammonton Town
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
DescriptionTOWER
Dwellings1

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$206,300
100%
Total Assessment$206,300

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$5,677+0.2%
2024$5,667+0.5%
2023$5,638+0.5%
2022$5,609+0.4%
Property History

Property Sale

Sale
$0