Property Built
Built
Year Built: 1921
Year Built: 1921
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,692 | +3.4% |
| 2024 | $9,371 | +3.4% |
| 2023 | $9,062 | +0.7% |
| 2022 | $9,002 | +1.2% |
Year Built: 1921
38 Smith Avenue
Residential
69 E Broad Street
Residential
33 S First Street
Residential
175 E Clinton Avenue
Residential
25 O'Neil Street
Residential