Property Sale
Sale
$328,000
DeedBook 1067, Page 1301
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,408 | +3.4% |
| 2024 | $11,996 | +2.6% |
| 2023 | $11,687 | +0.7% |
| 2022 | $11,609 | +1.2% |
Year Built: 1956
257 Bradley Avenue
Residential
118 N First Street
Residential
50 Day Avenue
Residential
236 E Main Street
Residential
194 E Church Street
Residential