Skip to content

1 Rivera WayBergenfield, NJ 07621

Built 1966

Last Sale Date
Mar 17, 2009

Property Information

Block187
Lot63

Sq Footage---
Acreage9.79

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$4,895,000
97%
Improvement Value:$128,700
3%
Total Assessment$5,023,700

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1966