Property Sale
Sale
$390,000
DeedBook 9261, Page 288
Year Built: 1953
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,881 | +3.4% |
| 2024 | $10,520 | +2.6% |
| 2023 | $10,248 | +0.7% |
| 2022 | $10,181 | +1.2% |
Year Built: 1953
65 Bergen Avenue
Residential
2 Ford Court
Residential
20 Ford Court
Residential
18 Scott Drive
Residential
150 Pleasant Avenue
Residential