Property Sale
Sale
$449,900
DeedBook 9205, Page 286
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,366 | +3.4% |
| 2024 | $11,955 | +2.6% |
| 2023 | $11,647 | +0.7% |
| 2022 | $11,570 | +1.2% |
Year Built: 1957
33 E Church Street
Residential
172 New Jersey Avenue
Residential
197 New York Avenue
Residential
8 Stillman Avenue
Residential
131 New Jersey Avenue
Residential