Property Sale
Sale
$0
DeedBook 8288, Page 922
Year Built: 1947
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,314 | +3.4% |
| 2024 | $12,873 | +2.6% |
| 2023 | $12,541 | +0.7% |
| 2022 | $12,458 | +1.2% |
Year Built: 1947
74 Highgate Terrace
Residential
34 Sussex Road
Residential
95 Sussex Road
Residential
469 New Bridge Road
Residential
84 Highgate Terrace
Residential